Тексти
Новини

Велике дитяче свято в ТРЦ Retroville

1 червня ТРЦ Retroville організував і провів захід для 50 дітей з дитячих будинків сімейного типу, прийомних та багатодітних сімей, а також для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.


Захід був приурочений до міжнародного Дня захисту дітей і, за підтримки орендарів ТРЦ, вийшов ДУУУУУЖЕ насиченим!


Діти змогли абсолютно безкоштовно відвідати величезний парк розваг PAPASHON Kids.


Потім вони вирушили на food-court, де їх пригощали обідом від ресторану швидкого харчування KFC, закладів Pizza 1708 і Lviv Croissants.


Далі для дітей провели безкоштовну екскурсію в контактному зоопарку «Лемур».Після закінчення спілкування з тваринами гостей чекав майстер-клас з виготовлення ролів, а заодно і їх дегустація в ресторані корейської кухні Kim Kimchi.


Юні відвідувачі пораділи також і подарункам. Вони були представлені взуттям Bartek і Coqui, футболками від SportCity, іграшками від магазинів Epic і «Дитячі мрії», рюкзаками від «Будинку оптики», а також солодощами від Sket & Faina і гелієвими кулями від «Моє свято».

«Міжнародний День захисту дітей - переконливе нагадування про те, наскільки важливо мати щасливе дитинство, - зазначає СЕО ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубченіене - Наші партнери та магазини з радістю підтримали ініціативу проведення даної акції, тому захід вдалося зробити максимально цікавим. Хочеться вірити, що цей світлий день назавжди залишиться в пам'яті дітей. Причому не тільки як спогад про окремий день, а й як символ того, що інші люди завжди готові їх підтримати і допомогти. І це дійсно так».

ТРЦ Retroville продовжить проводити подібні заходи в подальшому і планує зробити їх доброю традицією. Таким чином компанія хоче дарувати надію тим, хто її потребує, і робити світ трохи кращим.

Ну, а свято 1 червня в ТРЦ Retroville дітям дуже сподобалося, вони були у захваті!


Довідка

ТРЦ Retroville - це перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг ТРЦ Retroville, який розташований в Києві за адресою проспект Правди 47, можна виділити: наявність центральної площі для проведення тематичних івентов на 1 300 м², дві галереї, закільцованих по кругу, унікальний фуд-корт, парковку на 3 245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, фітнес-клуб Sport Life, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Papashon, ресторани і 250 магазинів улюблених брендів.