Тексти
Кейси

Мистецтво стає ближчим в ТЦ «Gorodok Gallery»

Художня майстерня, реєстр рекордів України та картини у кафе: які творчі заходи вразили відвідувачів ТЦ «Gorodok Gallery» у 2020-му році?


Мистецтво – це важлива частина життя будь-якого суспільства. Проте у сучасних умовах ми часто про неї забуваємо, адже відвідання музею або галереї потребує окремого часу, якого не завжди вистачає навіть на основні справи. Представники ТЦ «Gorodok Gallery» знайшли вихід з цієї ситуації і вирішили: якщо люди не йдуть до мистецтва, то мистецтво може прийти до них!

Протягом 2020-го року у торговельному центрі на Почайній відбулося 5 масштабних мистецьких подій. Всі вони доводять, що, по-перше, в Україні живе надзвичайно багато талановитих людей, а по-друге, що мистецтво може бути набагато ближчим, ніж нам здається.

З 12 по 14 червня у ТЦ «Gorodok Gallery» проходив масштабний фестиваль сучасного мистецтва GO ART FEST. Його головною метою було познайомити громадськість з молодими та сучасними українськими художниками. Зокрема відвідувачі фестивалю мали змогу побачити роботи Наталії Жигайло, Ганни Аверіної, Євгенії Тарабріної, Сергія Прядка, Андрія Клішина та Романа Суятинова.

З 10 по 31 липня у торгівельному центрі була відкрита безкоштовна виставка «Код нації» художника Юрія Нагулко. До цього Юрій мав вже 52 персональні виставки, зокрема його роботи представлялися у Нью-Йорку та Парижі. Відвідувачі мали змогу доторкнутися до бачення художником особливого коду української нації, роздивитися його в деталях та подискутувати на цю тему.

Одним з найтриваліших та найоригінальніших мистецьких проектів 2020-го року стала виставка картин Любомира Мартинюка «Квітковий ретрит». Вона складалася майже зі 100 картин, і особливістю виставки стало їх розташування. Картини Любомира були розвішані по всій території ТЦ «Gorodok Gallery»: на всіх поверхах, у магазинах, кафе та навіть на ескалаторах. Таким чином відвідувачі могли споглядати мистецтво, не докладаючи до цього жодних зусиль і прости гуляючи торгівельним центром.

9 жовтня відбулася ще одна подія, важлива для мистецького світу України. На другому поверсі ТЦ «Gorodok Gallery» відкрився унікальний творчий простір Studio Artzebs. Artzebs – це об’єднання художників, засноване у 1998 році, ініціатором створення якого став художник Володимир Гуліч. Зараз завдяки спільноті художників у ТЦ «Gorodok Gallery» регулярно проводяться цікаві мистецькі заходи, а відвідувачі часто можуть спостерігати за роботою художників у реальному часі крізь скляні стіни студії.

Не картинами єдиними: 29 жовтня на другому поверсі ТЦ відбулося відкриття виставки «Перлини колекції Музею iсторiї моди Марини Iванової». Колекція представляє собою близько 300 оригінальних жіночих суконь та аксесуарів 18-20 століть. Всіх їх засновниця музею, Марина Іванова, збирала та реставрувала власноруч. До речі, 10 грудня Національний реєстр рекордів України зафіксував рекорд «Найбільша приватна колекція світських жіночих костюмів 18-20 століть (1770-1950 рр)».

І на завершення року трохи інтерактиву: 13-го грудня будь-який відвідувач ТЦ «Gorodok Gallery» мав змогу відчути себе справжнім художником. В рамках виставки «Догори дриґом», організованої митцями Vil Ganovsky T-Studio, відбувся майстер-клас з живопису. Проводив його художник та педагог Сергій Вільгановський.

Мистецтво вносить у наше життя не лише естетику, але й емоції і роздуми. Воно допомагає нам краще зрозуміти себе і наш світ, розповідає історії та дарує теми для внутрішнього діалогу. Тож пропонуємо вам стати ближчим до мистецтва, не змінюючи свій щоденний ритм: приїжджайте у ТЦ «Gorodok Gallery» та насолоджуйтесь не тільки шопінгом, але й творчістю!

Довідка
Gorodok Gallery

Київський торговельний центр був введений в експлуатацію у 2003 році та реконструйований у 2017. Загальна площа комплексу складає 51 000 кв. м, а торгова — 45 000 кв. м. Для відвідувачів у ТЦ представлено: найбільший у Києві вибір техніки та електроніки, понад 100 бутиків одягу, взуття та супутних товарів, ювелірний квартал площею 600 кв. м, фудкорт, гіпермаркет Fozzy, відділення банків, банкомати, пункти обміну валют, паркінг на 850 місць.
Оренда торгових площ у Gorodok Gallery: 044 251-81-12