Тексти
Новини

ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» - 20 відкриттів за 120 днів!

ТРЦ «Злата Плаза» (Рівне) кидає виклики всім обставинам! В період з 15 листопада 2020 року по 15 березня 2021 в ТРЦ було відкрито 20 магазинів, зокрема 10 з них - це нові оператори. 


Якірний mix підсилився першим в регіоні дизайнерським супермаркетом Сільпо площею 1615 кв. м. в концепції «Полювання на золото», магазином мультибрендової спортивної мережі Megasport нового формату площею 570 кв. м. 

А також універмагом одягу для всієї сім’ї Sinsay у розширеній концепції з категорією Home площею 900 кв. м. 

Разом з Сільпо в цокольному поверсі почали роботу 10 торгових точок сфери послуг, зоомагазин, аптека та інші. Варто відзначити нещодавнє відкриття аптеки «Доброго дня» - одного з провідних фармритейлерів на ринку України. До слова, раніше аптеки в ТРЦ не було.

Роботу операторів категорії ювелірних виробів підсилила Столична Ювелірна Фабрика - надійний виробник і перший гравець на цьому ринку, що надає безстрокову гарантію на вироби. 

Пул орендарів ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» поповнив магазин чоловічого одягу та аксесуарів «Scandal» і магазин шкіргалантерейних виробів «VOSV gallery». В оновлених форматах почали роботу магазин дитячих товарів та одягу Chicco, Будинок Іграшок, станція краси Brow Station, магазин аксесуарів «Надя», магазин «Art&Hobby». Кафе «Мацурі» змінило локацію і формат - розташування поруч з ДРЦ «Леопарк» додало зручності перебування в ТРЦ сім’ям з дітьми.

Реалізації цих змін передувала складна проєктна робота, низка переговорів і пошук технічних рішень для якісного виконання ротацій та перепланування, загалом за період оновлено 40% площі ТРЦ. Все це стало можливим завдяки правильно організованій і злагодженій роботі команди, синергії з партнерами, орендарями та підрядними організаціями. 

Команда ТРЦ «Злата Плаза» і надалі працює над покращенням tenant mix, враховуючи актуальні тенденції розвитку ритейлу, зокрема, омніканальності, залученості покоління Z, яке вже невдовзі стане ядром купівельної спроможності та активно позиціонує ТРЦ як хаб суспільного життя та серце місцевої спільноти. 

Довідка
ТРЦ «Злата Плаза» - торгово-розважальний центр, загальна площа якого становить 17 500 кв.м, орендна - 12 500 кв.м. Серед основних торгових операторів ТРЦ - відомі національні та міжнародні бренди, в тому числі McDonald’s, Сільпо, LC Waikiki, Sinsay, Megasport, Brocard, ССС, Будинок іграшок, Chicco, Золотий Вік, Pandora, Prostor, Алло, Люксоптика та інші.