Тексти
Кейси

Arricano відкрила безкоштовний Family Space у ТРЦ “РайON”

Arricano Real Estate Plc, керуюча компанія та девелопер торговельно-розважального центру “РайON” у Києві, облаштувала безкоштовну локацію для сімейного дозвілля на період шкільних канікул. З 5 по 28 січня всі охочі можуть пограти у пізнавальні настільні ігри та повеселитися за дитячими ігровими автоматами на 2 поверсі ТРЦ “РайON”.

У Family Space батьки мають змогу відпочити і підзарядитись, а діти – весело і з користю провести час. Це чудовий простір для всієї родини у зимовий період, коли у школах канікули, вдома немає світла, а дитячій енергії не вистачає руху та простору.


«ТРЦ “РайON” розширив можливості Energy Space, тож у січні запрошує всіх не лише підзарядити ґаджети, підігріти їжу, а й розважитися разом із дітьми у Family Space. Ми мали на меті створити затишний простір для спільного проведення дозвілля, аби діти не нудьгували під час таких довготривалих канікул, а проводили час із користю. У Family Space приходять пограти в улюблені ігри і батьки з дітьми, і однокласники. Навіть коли на Троєщині у більшості будинків немає світла – ми працюємо, адже забезпечені генератором», – зауважила директорка ТРЦ “РайON” Ганна Погрібна.Взяти участь в активностях на території Family Space можна з четверга по неділю з 12:00 до 18:00. Партнери ініціативи: Game Park, магазини творчості «Дитячі мрії» та Akvarel, мережа «Будинок іграшок».
Крім цього, на вихідних ТРЦ “РайON” організовує тематичні заходи, аби канікули пройшли для дітей активно та цікаво. Так, 14 січня запрошуємо всіх на IT DAY, який відбудеться за підтримки школи програмування для дітей Robocode.

Канікули заряджають, якщо їх проводити у ТРЦ “РайON”!

Актуальні програми заходів відвідувачі завжди можуть переглянути на офіційних сторінках ТРЦ “РайON” в Instagram та Facebook.