Тексти
Новини

Надсучасний кінотеатр в ТРЦ «Подоляни»

В ТРЦ «Подоляни» (Тернопіль) заплановано відкриття нового інноваційного кінотеатру мережі Miromax. Завдяки кінотехнології Samsung Onyx (Cinema LED) відвідувачі матимуть можливість отримати абсолютно новий глядацький досвід.


Технологія є унікальною як для Східної Європи, так і для України зокрема. Перший кінотеатр мережі мали можливість оцінити кияни в столичному ТРЦ «Аладдін».

«Окрім нової кінотехнології, ми презентуємо і нові стандарти обслуговування. Маємо на меті позбутися черг за квитками, попкорном та до гардеробу шляхом встановлення автоматичних скриньок для речей, додаткових терміналів з продажу квитків, організовуємо попкорн-маркет, де додатково розміщаємо унікальну зону самообслуговування. Плануємо відкриватися з підвищеними заходами безпеки через пандемію коронавірусу», - коментує керуючий Miromax Анатолій Базильчук.

«Концепція ТРЦ «Подоляни» від свого відкриття передбачала вагому розважальну складову, тож закриття діючого кінотеатру Cinema Citi на початку 2020 року було доволі болючим, але вимушеним та необхідним кроком, - говорить директорка з розвитку ТРЦ «Подоляни» Тетяна Чубак. - Адже ми як керуюча компанія зацікавлені в наданні максимально якісних послуг відвідувачам ТРЦ. Кінотеатр – це якірний розважальний заклад, здатний генерувати потужний додатковий потік відвідувачів. Особливо відчутно це для регіональних торгово-розважальних центрів, адже кінотеатри є практично монополістами в регіонах. Безумовно, період без кінотеатру був складним для нас, але практично він співпав в часових рамках з локдауном та подальшими обмеженнями в роботі кінотеатрів».
Тетяна Чубак

Обираючи оператора для відкриття нового закладу, керівники ТРЦ розглядали декілька варіантів і зупинилися на компанії Miromax, оскільки в добрій традиції «Подолян» - впроваджувати та підтримувати інноваційні технології.

Договір з кінотеатром вже підписано, на сьогоднішній день ведуться будівельні роботи. Кінотеатр буде збудований за зовсім новою схемою, з новими екранами, проєкторами, кріслами. Родзинок буде багато, зокрема, у кінотеатрі використають технологію Samsung Onyx – замість проєктора в таких кінозалах зображення виводять одразу ж на LED-екран. Це забезпечує вищу роздільну здатність, яскравість, чіткість і якість зображення. Також буде впроваджена нова технологія видачі попкорну, здавання речей у гардероб, купити квиток можна буде онлайн, і ще багато цікавих сюрпризів чекає на відвідувачів.

Відкриття кінотеатру, що заплановане на другу половину грудня, стане чудовим подарунком тернополянам до дня народження ТРЦ «Подоляни».

Довідка

«Подоляни» – центр сімейного відпочинку та дозвілля, один із найбільших регіональних торговельно-розважальних центрів у Західній Україні, що поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг.
Торгова галерея представлена магазинами Сільпо, Фокстрот, Ельдорадо, Intersport, LC Waikiki, Colin’s, Reserved, Cropp, Sinsay, Pollardi, A Tan, Oodji, Goldi, Eva, Watsons, English Home, Samsung, ALLO, MOYO, Brocard, ССС та іншими.
Загальна площа – 50 000 кв. м. Автомобільний паркінг на 1800 місць.