Тексти
Новини

Тренування з зірками боксу, «Активні парки», диск-гольф та мінібаскетбол: Як Arricano заохочує ком’юніті ТРК до занять спортом

З 27 лютого по 3 березня Arricano разом з Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізувала у ТРК «Проспект» проєкт «Активні парки — шлях до перемоги» із метою популяризації фізичної культури та сучасних видів спорту серед усіх вікових груп і верств населення; організації в умовах воєнного стану оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, зокрема людей з інвалідністю, ВПО; задля зниження рівня психоемоційного напруження, стресу та подолання їх наслідків.
ТРК «Проспект» став місцем, де кожен отримав можливість проявити себе у нових видах спорту: від Hip-Hop та Street dance до сквошу, від настільного тенісу до диск-гольфу.
«Заняття спортом позитивно впливають на самопочуття та покращують психоемоційний стан, що зараз надзвичайно важливо для нас усіх, тому Arricano реалізує багато ініціатив, спрямованих на популяризацію спорту і здорового способу життя, проводить сімейні спортивні та освітні заходи. Ми раді бачити таку високу залученість та активну участь наших відвідувачів у проєкті «Активні парки — шлях до перемоги» і готуємо ще багато цікавих подій», - зауважила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.
Arricano підготувала для всіх відвідувачів ТРК «Проспект» унікальну можливість познайомитися, поспілкуватися та навіть потренуватися разом із зірками спорту: володарем титулу WBC Ukraine та чемпіоном України з боксу Сергієм Радченко та професійним боксером, чемпіоном СНД, Балтійських та Слов’янських країн за версією WBC Владиславом Барановим, який зараз служить штурмовиком у лавах ЗСУ і спеціально приїхав, аби поспілкуватись з юними спортсменами.
Зіркові гості навчили відвідувачів боксерським прийомам, сфотографувались із прихильниками та дали поради майбутнім чемпіонам.

Більше про діяльність Arricano та нові проєкти читайте на сайті або на Facebook-сторінці компанії.