Тексти
Новини

Новорічний Magic Town у ТРЦ Retroville

Новий Рік — найкращий час для повернення в дитинство. Час, коли всі мрії здійснюються. Тож готуйте бажання і завітайте до ТРЦ Retroville, адже з амбасадором ТРЦ - Сантою - можливо все!


Новорічна казка, в яку потрапляє гість ТРЦ Retroville, має назву Magic Town Coca-Cola. З 12 грудня до 9 січня тут пануватиме атмосфера магії зимових свят. 


Поспілкуватися з Сантою дітям допомагають чарівні ельфи.


Також з магічної новорічної пошти можна відправити листівку рідним або ж лист Санта-Клаусу - і отримати відповідь!


Це здається дивовижним, але відправлення листа Санті – дуууже популярний атракціон, який полюбляє малеча.


Крім того, ТРЦ Retroville приготував для дітей та їх батьків багато інших сюрпризів – тут проводяться майстер-класи, безкоштовні казкові фотолокації, де кожен дорослий зможе відчути себе дитиною, а також розіграші подарунків – ЩОДНЯ!


До речі, ялинка в атріумі ТРЦ Retroville - одна з кращих локацій в Києві для фото. 


Біля ялинки проводяться майстер-класи і розіграші, а по всьому ТРЦ курсує симпатичний магічний потяг.


А тим часом на новорічному ярмарку дорослі можуть обрати подарунки для себе та своїх близьких. Наприклад, справжню датську ялинку преміум-класу, із ніжним хвойним ароматом, який наповнить вашу оселю. Така ялинки напевно створить атмосферу зимового свята по-європейські!

А як щодо фермерського ярмарку?


Відтепер щосуботи на парковці ТРЦ Retroville можна придбати усе смачненьке та корисне до столу: свіже м’ясо та рибу, овочі та фрукти, молочні вироби та смаколики!

Довідка

ТРЦ Retroville - перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг: наявність центральної площі для проведення тематичних івентів на 1 300 кв. м, дві галереї, закільцьованих по колу, парковка на 3245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, фітнес-клуб Sport Life, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр, ресторани. А також понад 250 магазинів улюблених брендів.