Тексти

Arricano у ТРК «Проспект» популяризує донацію крові

Arricano Real Estate Plc підтримує масштабну ініціативу “Донор UA” та реалізовує у київському ТРК “Проспект” мистецьку виставку, покликану привернути увагу до питання донації крові.

З 25 березня по 2 квітня ТРК «Проспект» організовує виставку сучасного мистецтва “Донорство це про життя”, аби сформувати нове сприйняття донації, без якого неможлива побудова високої культури донорства.

У день відкриття з 11:00 до 14:00 відбудеться донація крові – всі, хто зареєструвався онлайн, зможуть здати кров для цивільних і військових пацієнтів Інституту Амосова. Торговельний комплекс заручився підтримкою команди медиків Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова, аби збір крові пройшов під їхнім пильним наглядом та з комфортом і безпекою для відвідувачів.

ТРК «Проспект» надає нові сенси донорству та виносить медичну процедуру з лікарняних стін, розміщуючи її в більш звичній буденній локації для кожного. І таким чином демонструє, що донація може асоціюватися з чимось позитивним, естетичним і приємним.

«Популяризація донації завдяки мистецтву – це чудова нагода прибрати упередження з цієї теми та привернути увагу українців до важливості донорства, адже регулярне поповнення банку крові є гострою необхідністю під час війни. Arricano – соціально відповідальна компанія, яка підтримує суспільно важливі проєкти, аби такі питання, як донація, виходили на широкий загал. Наша команда і партнери також долучаються до ініціативи й у суботу, 25 березня, будуть разом із відвідувачами ТРК «Проспект», – зауважила директорка з маркетингу Arricano, Інна Морозова.

Окрім перегляду мистецьких робіт, торговельний комплекс надає можливість дізнатися свою групу крові, а також заохочує відвідувачів взяти участь у розіграшах та отримати чудові подарунки.

25 березня ТРК «Проспект» стане завершальним простором дворічного масштабного проєкту, який презентували у 15 містах України.

Детальніше – у соціальних мережах ТРК «Проспект».

Зареєструватися, аби стати донором можна за посиланням: https://www.donor.ua/events/488

Партнери: “Донор UA”, гіпермаркет «АШАН», Національний інститут серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова.