Тексти
Новини

White Lines приєднався до Malls Club!

White Lines  – це сучасний багатофункціональний комплекс у центрі Голосіївського району, який пропонує абсолютно новий рівень комфорту: усе під одним дахом. 


Комплекс White Lines складатиметься з трьох 22х-24-х поверхових будинків на 566 квартир. У кожній вежі - чотири ліфти, три пасажирських і один вантажний. Офіси розмістяться на перших поверхах веж.

У комплекс входить дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис. кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машино-місць. 

Проект став першим в Україні, що увійшов до фіналу міжнародного конкурсу World Architecture Festival в номінації Commercial Mixed-use – Future Project. 


Проект розроблений на замовлення української девелоперської компанії A Development. Головним напрямком діяльності A Development є повний цикл розвитку проектів житлової нерухомості, а також - комерційної та соціальної інфраструктури в комплексах європейського рівня.


Вперше в столиці висотні багатофункціональні новобудови поєднують кілька форматів: житловий, розважальний та комерційний - все, що необхідно для життя в центрі сучасного мегаполісу.

Вітаємо White Lines у Malls Club!