Тексти
Кейси

Як запорізький ТРК City Mall нарощує соціально значущий потенціал упродовж 10 років

У червні ТРК City Mall відзначив 10-річний ювілей діяльності. Це перший і один із найулюбленіших професійних торгово-розважальних комплексів у Запоріжжі для багатьох лояльних відвідувачів.


Про бренди
Бізнесова біографія ТРК – це 100% зайнятість торгових площ, збалансований tenant-mix модних та спортивних брендів, серед яких – Diverse, Remix, Colin’s, Walker, befree, Vovk, LC Waikiki, Olko, Tally Weijl, а також Antonio Biaggi, Sketchers, Puma, Crocs та Personage. Діє і категорія електроніки, яка представлена офлайн-резиденціями Bosch, Comfy, Samsung, Vodafone, Xiaomi, Алло, Техноїжак тощо.

Тому позиціонування ТРК City Mall – «перлина моди у нашому місті».

Визнання у галузі ритейлу
Уже кілька років поспіль ТРК City Mall отримує визнання експертів ринку та споживачів, зокрема у номінаціях:
«Кращий ТРЦ України в обласних центрах поза містами-мільйонниками» за версією RAU Awards 2020 та
«Вибір споживача» – кращий торговельний центр у Запоріжжі.

Про соціальну складову
City Mall активно інтегрований у життя міста. На просторі ТРК проходять цікаві ярмарки, експозиції та тематичні івенти. Особливо позитивні відгуки отримала виставка «City Mall, обличчя, люди», присвячена командам, які працювали безперебійно під час локдауну. Соціальний меседж ТРК – «людяність – наш актив», тому City Mall реагує на запити міської громади та підтримує окремі доброчинні проєкти. Деякі з них проходили у партнерстві із районною адміністрацією Запорізької міської ради Олександрівського району. До 10-літнього ювілею у програму святкування була інтегрована соціальна складова із ініціативою «Разом добріше» на Community Point. Жителі Запоріжжя мали змогу принести одяг, який волонтери «Союзу милосердя» передали соціально незахищеним верствам населення.

«Співпраця із місцевими спільнотами та реалізація КСВ ініціатив є пріоритетними у взаємодії із відвідувачами ТРК. Комунікаційну програму ми розвиваємо на основі важливих для міста тем, сучасних соціальних трендів, пропонуючи креативні рішення. Кожен гість та підписник для нас – це лідер думки, яку ми поважаємо та беремо до уваги. «Разом добріше» – це дуже зворушливий та емоційний проєкт, який здивував усіх: наскільки жителі Запоріжжя уважні, людяні, готові ділитися, щоб підтримати інших, кому це потрібно. Як сказали місцеві, це була перша ініціатива краудфандингу, яку варто продовжувати у місті»,зазначила Олена Обухівська, директорка з комунікацій Arricano.

Про концепцію святкування 10-річчя City Mall
Музичний драйв у виконанні місцевих колективів та DJ сети, дитячі активні та творчі розваги, гастрономія в стилі вуличної їжі та солодощів від морозива ТМ «Ласка», handmade-ярмарки від запорізьких майстрів, привабливі акційні пропозиції у всіх магазинах, розіграш призів від брендів партнерів: Yves Rocher, Brocard, D&P perfumum, Техноїжак, Jasmine, Bosсh, O’stin, «Срібна країна», «Золота країна», Colin’s, Sister’s Aroma – все це створювало атмосферу та позитивний настрій.

«Концепція свята до 10-ліття City Mall була продумана таким чином, щоб кожен відвідувач – діти, підлітки, молоді й літні люди різного достатку, цілі родини та друзі – відчули комплімент від торгового центру, турботу та емпатію, щоб їм було весело та комфортно проводити дозвілля на нашому соціальному просторі. Щоб спрацювали раціональні вигоди від шопінгу та емоційний вплив усіх запропонованих активностей, – резюмувала Вардуї Батракова, директорка ТРК City Mall. – Адже свято відбулося міського масштабу та значення».

Про взаємовигідне бренд-партнерство
FMCG та fashion-бренди розуміють цінність прямої взаємодії зі споживачами на офлайн-майданчику торгового центру міського значення. Тому під час святкування ТМ «Ласка» пригощала морозивом, Bosch розігрував побутову техніку, а продавці fashion-магазинів розповідали про модні тренди, підвищуючи обізнаність покупців та формуючи customer experience.

Висновки та інсайти
«City Life довжиною в 10 років» – це нова концепція святкування ТРК City Mall, у якій гармонійно поєднано фан, милосердя, розваги, змагання, гастрономія, солодощі, подарунки, музика, сюрпризи, мода, шопінг, дозвілля. А найприємніше те, що жителі Запоріжжя активно відгукнулися на доброчинну акцію та виявили готовність допомагати іншим. Тому такі меседжі торгового центру, як «Людяність – наш актив» та «Разом добріше» спричиняють суспільний резонанс і матимуть продовження у наступних соціальних проєктах City Mall.

Довідка

ТРК City Mall - популярний та професійний торговельно-розважальний комплекс у Запоріжжі. Відвідувачам пропонується якісне поєднання товарів і послуг, а також цікаві заходи та маркетингові акції для розвитку модних брендів у місті. 
Завдяки комфортній атмосфері торговельно-розважального комплексу і привабливому  tenant-mix у ТРК City Mall спостерігається стабільне зростання кількості відвідувачів. За даними регулярних досліджень, понад 70% жителів Запоріжжя вважають за краще купувати саме в ТРК City Mall. Багато брендів одягу, взуття і аксесуарів у місті представлені ексклюзивно в ТРК.