Тексти
Кейси

Як ситуативний контент #NOбайдики набирає охоплень на сторінках ТРЦ Arricano

Контент із емоційно-мотивуючим хештегом #NOбайдики у соціальних мережах ТРЦ Arricano впродовж тижня набрав понад 350 тис. охоплень. Олена Погодіна, заступниця з маркетингу, та Олена Обухівська, менеджерка із комунікацій, компанії Arricano розповіли, які теми та меседжі найкраще підтримують клієнти ТРЦ під час карантину.

Правильно вибудована комунікація зі споживачами — це вагома частина бізнес-стратегії. Особливо сьогодні, коли важливо підтримувати зв'язок та вести діалог із відвідувачами та підписниками сторінок ТРЦ у Фейсбук та Інстаграм. З гумором, корисними порадами, говорити про те, що «ми сумуємо за дружніми зустрічами», які проводились у торгових центрах. Адже саме офлайн і все, що там відбувається, із думками, відносинами та стилем життя, генерує онлайн комунікації.

Позиція компанії Arricano — створювати авторський контент «своїх» героїв, блогерів та інфлуєнсерів, без перепостів і «чужих» ідей. Контент, який є близьким для сегментованих аудиторій ТРЦ. Всесвітній челлендж #StayAtHome формує новий тренд у контент маркетингу. Бренди, які спустились із «комунікаційного олімпу», назавжди залишаться в пам’яті користувачів як «свої», ті, хто розуміє та підтримує їх у даній ситуації.

Для нас важливо підтримувати комунікацію із нашими відвідувачами, залишатись із ними на зв’язку та пропонувати актуальні влучні меседжі і візуальні макети для мотивації та настрою.

За останній тиждень ми перевели комунікацію на онлайн ресурсах ТРЦ у «ріеліті-лайф», мотивуючи наших відвідувачів та підписників посміхнутися, зайнятися корисними справами для здоров’я, кар’єри, саморозвитку, спілкування з дітьми. Тому придумали хештег #NOбайдики». Показники охоплення аудиторії демонструють ефективне «цільове попадання» за настроєм, сенсом та етимологією. Адже недарма українське слово «байдики» так часто вживається в народній мудрості, прислів’ях та приказках.

Мотивуючі #NOбайдики поєднують контент і про відносини в родині, і про мрії, плани, підказки, нові знахідки та корисні лайфхаки, які резонують, провокуючи на дії в офлайні та взаємодії в онлайні. Тобто зв'язок із відвідувачами ТРЦ під час карантину забезпечений.

Окрім #NOбайдики на онлайн ресурсах ТРЦ Arricano одночасно «діють» ще й інші хештеги та комунікаційні програми:

• #ПаузаChallenge. Збираємося із думками та планами
• #nopanic_інструменти_позитиву із рекомендаціями психолога-практика. Контент виходить за результатами першої прямої онлайн трансляції у ТРК «Проспект» — Meet&Talk, трансляцію якої переглянули понад 1,4 тис. користувачів у Фейсбук
• Проєкт Cool School у ТРЦ «РайON» також трансформували в онлайн. Тепер вчителі Деснянського району Києва проводять повчальні відео зйомки для спільного перегляду школярів та батьків.
• На Телеграмм каналі ТРК «Проспект» — «Проспективні люди» проводиться опитування на тему #залишаюсьвдома «Про що мрієте після карантину?». І 25% респондентів відповіли, що мріють про шопінг у торговому центрі, 30% — піти в кіно, 22% — в ресторан, 29% — сумують за роботою та колегами. І лише 7% вважають, що вдома краще.

Гадаємо, що результати опитування скоро можуть змінитися, адже все залежить від того, наскільки аудиторія вирішить бити чи не бити #NOбайдики.

image
image