Тексти
Новини

ArchMeeting у Львові: сучасні, актуальні архітектура та дизайн за підтримки ТЦ MARK

18 березня відбудеться захід для архітекторів та дизайнерів ArchMeeting, що пройде у львівському BANKHOTEL.


На заході будуть дуже цікаві спікери.

Юрій Зіменко - архітектор, дизайнер, керівник студії Design Studio Yuriy Zimenko, яка заснована 15 років тому!
Займається дизайном приватних і громадських просторів, предметним дизайном.
Багаторазовий володар ряду нагород українських і міжнародних конкурсів. У 2015 році студія Юрія Зіменка отримала Гран-прі на Міжнародному конкурсі International Property Award - одному з найавторитетніших і престижних в сфері нерухомості (розділ - «APARTMENT», категорія - «Дизайн інтер'єру»).

З проектами Юрія Зіменко можна ознайомитися на порталі DHC: https://dhc.global/pro/dizainery-interera/about/304

Антоніна Капля - засновник, архітектор TSEH Architectural Group (ТОВ Архітектурна група ЦЕХ).
Компанія АРХІТЕКТУРНА ГРУПА ЦЕХ націлена на створення сучасної і актуальною архітектури. За плечима архітекторів компанії вже чималий досвід роботи, публікації в друкованих та інтернет виданнях, перші премії архітектурних конкурсів.

АРХІТЕКТУРНА ГРУПА ЦЕХ розробляє проекти різного функціонального призначення, всі стадії проектування, бере на себе, як генеральний проектувальник, будь-які розділи, проходження експертизи, авторський нагляд, а також, в комплексі, - дизайн інтер'єру.

Фінальна мета команди і партнерів - отримати якісний реалізований товар, провести його від перших ескізів до кінця будівництва в максимально короткі терміни, запропонувати кращі і оптимальні варіанти, в залежності від сукупності вихідних факторів.

Генеральний партнер заходу: ТЦ МАRK!

За підтримки: Львівської спілки архітекторів НСАУ

Початок: 18.00

Адреса: BANKHOTEL, вул. Листопадового Чину, 8

Вхід за попередньою реєстрацією:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffqThOSBfu9wKVhMLncTrV977ErTBzBI_TSSa8hhyf6xv1OQ/viewform

Довідка

ТЦ «МARK» - центр меблів та інтер'єру у Львові. В одному місці на трьох поверхах розташовано безліч магазинів. Вигідне географічне розташування біля основної транспортної артерії міста, грамотна концепція торгового центру, що включає в себе ретельний відбір найкращих і відомих компаній, правильне розташування їх в ТЦ – все це дозволило залучити великий потік покупців і дизайнерів.
Сьогодні «MARK» – це комфортний торговий центр сучасного формату площею 10 000 м2, який працює в форматі дизайн-центру і представляє понад 100 show-room`s від кращих постачальників меблів, світла, декоративно-оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру в ціновому сегменті від «середнього+» до преміум класу.