Тексти
Новини

Перша велика подія у новому і найамбітнішому ТРЦ України - Respublika Park

19 серпня відбулася статусна подія – презентація нового амбітного ТРЦ Respublika Park для орендарів, ключових партнерів, представників ритейлу та преси.

Malls Club мав за честь бути в числі запрошених на подію гостей!


Перша велика подія у житті Respublika Park пройшла без перебільшення блискуче. 2-годинна програма промо-тура була дуже насиченою: екскурсія на електрокарах по колосальній території ТРЦ, презентація концепції бренду і конкурентних переваг: природний дизайн, продуманий тенант-мікс, якісний сервіс, інноваційні технології і унікальна атмосфера, а також ексклюзивні новини від генерального директора ТРЦ Юлії Щасливої, виступ якої завершився яскравою нетворкінг-вечіркою.

Орендарі та преса першими побачили, як виглядає ТРЦ, та змогли оцінити його масштаби та інноваційні потужності до відкриття.

А, власне, дату урочистого відкриття Respublika Park озвучила Юлія Щаслива саме під час події: 26 жовтня 2021 року.

Чекаємо  з нетерпінням!


Концепція ТРЦ «experience shopping» розроблена з урахуванням динамічної зміни трендів, клієнтських переваг і максимально орієнтована на відвідувача.

ТРЦ Respublika Park – це новий формат шопінгу, культури відпочинку та розваг:
300 000 м² загальної площі
500 магазинів відомих українських та міжнародних брендів
50 ресторанів міжнародної кухні
Флагманський Сільпо в новому форматі площею 10 000 м²
Neopolis – інноваційний тематичний парк розваг (10 000 м²): 30 атракціонів, серед яких – унікальна для України аеродинамічна труба від проєктувальників світового рівня
Oasis – унікальний зелений парк під скляним дахом у атриумі площею 2000 м² - безпрецедентний в практиці торговельної нерухомості України
Гідравлічна підйомна сцена, що дозволить проводити видовищні івенти та інші BTL-активності
16 кімнат для святкувань урочистостей із можливістю унікального діджитал-оформлення
 14-зальний кінотеатр Multiplex 8 420 м²
Критий паркінг на 3 500 паркомісць, зручна навігація

Повністю відсутні холодні або тупикові зони
Правильний, циклічний потік відвідувачів у ТРЦТакож для орендарів:
Зручний мобільний додаток, веб-сайт, інтегрований з мобільним застосунком і CRM-системою та можливість слідкувати за останніми новинами нон-стоп онлайн
Кабінет орендаря для ефективної операційної і бухгалтерської діяльності
Унікальна програма лояльності


Серед ключових орендарів у fashion-сегменті:
магазини групи компаній Inditex (Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho) площею більше ніж 7000 м²;
компаніі MTI (Intertop, Ecco, Geox, Skechers, Timberland, Marc O’Polo, The North Face, Vans, Armani Exchange, Tous, Pandora та інші) загальною площею більше 2000 м²;
магазини групи MD Fashion (Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel, Under Armor, STEM, Mexx, Etam) загальною площею до 2000 м².


А ще:
оператори найбільших національних мереж електроніки (Фокстрот, Comfy, Eldorado, Цитрус, Алло);
найбільший магазин дитячих товарів мережі Антошка;
Brocard та інші магазини з продукцією для краси і здоров’я, спорту та відпочинку – ще один крок до якісного розвитку tenant-mix.

Очікувана відвідуваність - 50 000 - 60 000 чол./день

Соціальна складова
5000 робочих місць, системи енергоефективності та екологічні заходи.
Акцент на екологічність - понад 2000 живих дерев, організовані зони відпочинку для відвідувачів.
В рамках екологічних заходів передбачені утилізація, впроваджені системи енергоефективності з використанням сучасних LED технологій.
Respublika Park також отримав відповідний експертний висновок з інклюзивності - за високим рівнем доступності об`єкта для осіб з інвалідністю.


Malls Club попросив поділитися враженнями від нового ТРЦ представника оператора Respublika Park

Тетяна Лахтадир, директор з розвитку «Будинок іграшок»
ТРЦ Respublika Park вражає амбітністю та ретельною продуманістю, зокрема, в плані можливостей для різнопланового дозвілля сімей з дітьми. Хочу підкреслити і вдалу локацію на одній з головних артерій міста з величезним транспортним потоком.
Хоча поруч поступово зводиться та здається в експлуатацію великий ЖК Respublika на 50 тис. сімей, мешканці якого з часом мають стати основними відвідувачами ТРЦ, ми робимо ставку і на старі й відносно молоді, але вже обжиті, житлові комплекси колосального району Теремки, що вже давно чекають на появу подібного масштабного торгово-розважального центру з надсучасними можливостями, багатозальним кінотеатром і розвагами, аналогів яких в Європі ще треба пошукати.
Одним словом, очікування від нового ТРЦ, – дуже оптимістичні!


ТРЦ Respublika Park
Київ, Кільцева дорога, 1