Тексти
Новини

ТРЦ «Подоляни»: рік нових проєктів та престижних нагород

Вітаємо ТРЦ «Подоляни» (Тернопіль) з днем народженням та отриманням престижних нагород! З цієї нагоди публікуємо привітальний текст Тетяни Чубак, директора з розвитку ТРЦ «Подоляни».


2020 рік був  доволі складним для всіх нас, це рік нових викликів, можна сказати, рік зміни епохи. Він приніс нам непередбачувані загрози та обмеження, але навчив цінувати важливість живого спілкування, безцінність тих моментів, які складають основу щасливого життя – зустрічі з рідними та друзями, тепло родинного затишку, романтизм подорожей і атмосферність концертів.

Рік нових проєктів
Попри всі негаразди, 2020 рік запам’ятається нам також як рік нових проєктів, нових досягнень, нового досвіду. Саме цьогоріч ми провели перший щорічний книжковий форум «Книгофест Подоляни», на якому тернополяни мали можливість поспілкуватись з авторами та ілюстраторами книг, придбати новинки видавництв та відвідати інтерактивний музей-лабіринт «Франко від А до Я».
Виставка-лабіринт «Франко від А до Я»

Ми долучились також до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України 2020» та встановлення рекорду «1000000 дерев за 24 години», висадивши 226 дерев в Тернополі та Тернопільській області.

За підтримки Почесного консульства Угорщини в м. Тернопіль відбулись мистецькі виставки Рота Мікша «Забарвлене Сяйво» та «Ленерджі – кращі фото природи».
Виставка Рота Мікша «Забарвлене Сяйво»

Нам вдалося провести ряд благодійних акцій та проєктів, і цього року, враховуючи ситуацію, ми намагались більше уваги приділяти забезпеченню лікарень та медичних установ. Ще під час карантину започаткували акцію «Дякую, лікарю» і впродовж року надавали допомогу антисептиками, засобами індивідуального захисту, медикаментами та захисними костюмами медикам Тернопільських лікарень.


Рік престижних нагород
У 2020 році «Подоляни» отримали щорічну відзнаку премії «Народний бренд» у номінаціях «Кращий торговий центр» та «Кращий розважальний центр». Безмежно вдячні тернополянам за довіру та визнання, це стимулює нас розвиватися і ставати ще кращими для вас!
Цього року ТРЦ «Подоляни» також виграв престижну міжнародну нагороду European Property Awards 2020, яка є на сьогодні найбільш знаковою та вагомою премією в нашій професійній сфері в Європі.

Проєкт «Podolyany Mall», який поєднує вже діючий торгово-розважальний комплекс «Подоляни» та об’єкт другої черги, здобув перемогу в номінації «Leisure Development/Розважальний центр». Віртуальна церемонія нагородження Міжнародного конкурсу European Property Awards 2020 відбулася 11 грудня 2020 року в онлайн-форматі.
Дуже приємно, що наш проєкт став переможцем престижної міжнародної премії, вдвічі приємніше отримувати такого рівня визнання до дня народження компанії, адже в грудні нам виповнюється 13 років. Це висока нагорода і водночас стимул розвиватися і рости далі. Вдячні нашим партнерам NAI Ukraine за допомогу в розробці та реалізації проєкту «Podolyany Mall». Це є спільна нагорода наша і консалтингової компанії NAI Ukraine.


Ми продовжуємо розвиватися, і навіть в цей надзвичайно складний для бізнесу час нам вдалося провести ряд оновлень та відкриттів. В торгово-розважальному центрі «Подоляни» відкрився в оновленому форматі магазин «Ельдорадо», очікуємо відкриття спорт-центру Puma та кінотеатру з інноваційними технологіями «Miromax», тож попереду ще чимало приємних сюрпризів для наших відвідувачів.
У 2021 році бажаю всім перш за все міцного здоров’я, оптимізму та віри в себе! Миру, щастя, достатку і радості всім вам. Нехай мрії та задуми збуваються у прийдешньому році, а нові проєкти легко втілюються в життя!

ДОВІДКИ
European Property Awards

European Property Awards складає незалежну комісію із понад 80 галузевих експертів. Суддівство фокусується на дизайні, якості, сервісі, інноваціях, оригінальності та прихильності сталого розвитку.
Журі очолюють лорд Кейтнесс, лорд Бест і лорд Уеверлі, члени Палати лордів в парламенті Великобританії.
European Property Awards – найбільш престижна і широко визнана нагорода у всіх регіонах.
Офіційний сайт премії: www.propertyawards.net.
Оголошення переможців Європейської премії відбулося 11 грудня 2020 року.
Премія проводиться вже 27 років і охоплює понад 45 різних категорій житлової та комерційної нерухомості. Регіональні заходи проводяться для Аравії, Європи, Африки, Канади, Центральної і Південної Америки, Карибського басейну, США, Великобританії та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.
Кращі переможці в кожному регіоні будуть автоматично включені в загальні міжнародні нагороди, кульмінацією яких стануть оголошення переможців International і World’s Best в кінці процесу.

NAI Ukraine

Є частиною NAI Global, топ-3 глобальних консалтингових і брокерських компаній в сфері нерухомості, представлених в 55 країнах з більш ніж 400 офісами і 7000+ співробітниками.
NAI Ukraine була визнана гідною премії Global Banking and Finance Awards в 2018 році (Краща консалтингова компанія в сфері нерухомості, Білорусь, Казахстан, Україна), 2019 рік (Краща консалтингова компанія в сфері нерухомості в країнах СНД і Східної Європи).

ТРЦ «Подоляни»

Центр сімейного відпочинку та дозвілля, один із найбільших регіональних торговельно-розважальних центрів у Західній Україні, що поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг.
Торгова галерея представлена магазинами Сільпо, Фокстрот, Ельдорадо, Intersport, LC Waikiki, Colin’s, Reserved, Cropp, Sinsay, Pollardi, A Tan, Oodji, Goldi, Eva, Watsons, English Home, Samsung, ALLO, MOYO, Brocard, ССС та іншими.
Загальна площа – 50 000 кв. м. Автомобільний паркінг на 1800 місць.