Тексти
Новини

У Gorodok Gallery гігантський технохаб: електроніка, побутова техніка, гаджети та аксесуари

Історично район станції метро «Почайна» у Києві вважався місцем продажу електроніки. Gorodok Gallery, що на Почайній, відобразив цю традицію в пулі орендарів: там представлено близько 15 магазинів і шоурумів техніки та електроніки, зокрема брендів преміум класу.

У категорії магазинів техніки та електроніки — Comfy, Алло, Фокстрот, Територія Твоєї Техніки, MTA, Brain, а також «Bosch, Siemens» та «DeLonghi, Kenwood, Braun». Зокрема у Gorodok Gallery є преміальна техніка світових брендів: німецьких NEFF, KAISER, Teka KitchenAid та MIELE, швейцарського постачальника продукції та рішень для кухонь і ванних кімнат FRANKE, італійського виробника побутової техніки, як з будиночку Барбі, Smeg.
У категорії магазинів гаджетів та аксесуарів представлені Цитрус, Mi Store, Pocket Store. У категорії магазинів зв’язку — Kyivstar, Vodafone та Lifecell.


Gorodok Gallery — київський торговельний центр, який був введений в експлуатацію у 2003 році та реконструйований у 2017. Загальна площа комплексу складає 51 000 кв. м, а торгова — 45 кв. м. Для відвідувачів у ТЦ представлено: найбільший у Києві вибір техніки та електроніки, понад 100 бутиків одягу, взуття та супутних товарів, ювелірний квартал площею 600 кв. м, фудкорт, гіпермаркет Fozzy, відділення банків, банкомати, пункти обміну валют, паркінг на 850 місць.

Оренда торгових площ у Gorodok Gallery: 044 251-81-12