Тексти
Новини

Arricano презентує нового продуктового орендаря у ТРК CITY MALL (Запоріжжя) та ТРК “Сонячна Галерея” (Кривий Ріг)

Компанія Arricano анонсує оновлення якірного продуктового орендаря у двох своїх ТРК у Запоріжжі та Кривому Розі. Замість гіпермаркетів мережі Auchan Україна зовсім скоро гості ТРК “Сонячна Галерея” та ТРК CITY MALL зможуть купити все необхідне у нових супермаркетах “Сільпо”.
“Для нас вкрай важливо, щоб досвід гостей наших ТРК був завжди наповнений позитивними емоціями, тому ми постійно працюємо над оновленнями для підсилення тенант-міксу торгового центру. Наразі ми запланували багато змін і укладення договору з лідером ринку у FMCG, якою є мережа супермаркетів “Сільпо”, — це лише перший крок. Ми переконані, що оновлені ТРЦ сподобаються нашим відвідувачам”, — зазначила CEO Arricano Анна Чуботіна.
ТОВ «Аррікано Ріел Естейт» уклало договори оренди з “Сільпо” в обох регіональних проєктах, і вже у першій половині квітня команда мережі “Сільпо” розпочне активну фазу перевтілення площі продуктового орендаря й реалізацію власних рішень для супермаркетів у Запоріжжі та Кривому Розі.
“У червні плануємо відкрити супермаркети “Сільпо” у ТРК CITY MALL та у ТРК “Сонячна Галерея”. Зараз працюємо над оновленим стилем наших стандартних магазинів. Гостей будемо тішити свіжими овочами та фруктами, продукцією від власного виробництва та власного імпорту. “Сільпо” збирає найсмачніше з України й світу та перевіряє якість. У нових магазинах гості знайдуть весь спектр смаків”, — зазначають у пресслужбі ритейлера.
В Arricano переконані, що відкриття нового супермаркету, а також організація нових торговельних точок у ТРК завдяки оптимізації площі продуктового ритейлера, дозволить розширити асортимент торгової галереї ТРК “Сонячна Галерея” і ТРК CITY MALL, залучивши відомі бренди одягу та електроніки. Це посилить проєкти і створить додаткові робочі місця для мешканців Запоріжжя й Кривого Рогу задля підтримки економіки України та покращення клієнтського досвіду відвідувачів.
“Ми продовжуємо інвестувати в розвиток наших ТРЦ, не чекаючи на закінчення війни, адже віримо що впроваджувані зміни сприяють покращенню якості життя містян, які варті найкращого сервісу та якості товарів. Arricano та “Сільпо” мають схожі принципи й цінності, тож переконані, це буде плідний і результативний тандем для наших компаній”, — зауважила Анна Чуботіна.
Мережа продуктових супермаркетів “Сільпо” вперше від початку повномасштабного вторгнення відкриє нові магазини у Запоріжжі — в ТРК CITY MALL та у Кривому Розі — в ТРК “Сонячна Галерея”.

Більше про проєкти Arricano читайте на офіційному сайті та на Facebook-сторінцікомпанії.