Тексти
Новини

Компанія DCH Infrastructure & Real Estate завершила масштабну реконструкцію ТРЦ «Караван» у Харкові

11 та 12 грудня у торгово-розважальному центрі «Караван» (Харків) відбуватимуться святкові заходи та активності, присвячені відкриттю об'єкта після реконструкції та реконцепту.Мета проекту – зробити ТРЦ «Караван» частиною культурного середовища міста Харкова, створити в межах торгово-розважального комплексу простір для діалогу, обміну знаннями, враженнями, настроєм та емоціями з нашими гостями. Звідси – нове позиціонування харківського об'єкту: «КАРАВАН» – ТРЦ приємних вражень».

У оновленому ТРЦ хочеться призначати побачення, відпочивати, шопінгувати, кохати

Цю ідею ми відтворили в інтер'єрних рішеннях, дизайні, декорі, додаткових сервісах та організації простору в цілому. Також ми будемо продовжувати реалізовувати її в нашій маркетинговій політиці та підходах до проведення різноманітних заходів та активностей.

Світлі й просторі галереї ТРЦ "Караван"

Сума інвестиції склала 9,5 млн дол.
За 6 місяців було проведено масштабну реконструкцію вхідних груп та повне оновлення фасадної частини будівлі з використанням енергоефективних технологій. В екстер'єрі використані фасадні мультимедійні екрани та стилізований бренд-вол. Зроблено реновацію інженерних систем та освітлення. Повністю змінено інтер'єр, переоблаштовані зони відпочинку та фонтан.

Камери схову з шифром

Оновлений фонтан 

Площа зони фудкорту тепер збільшена до 1225 кв.м. На цьому місті організовано мультифункціональний простір для відпочинку та розваг зі сценою, великим мультимедійним екраном та дитячим майданчиком.

Оновлена зона фудкорту

Також у ТРЦ ми встановили акустичні кабінки, параметричні лавочки, обладнали ліфти для пересування відвідувачів з особливими потребами та багато іншого.

Спеціальні кабінки для ділових перемовин

Очікується, що всі ці зміни зроблять перебування гостей у ТРЦ більш комфортним, тривалим, а також зможуть задовольнити будь-які потреби, - шопінг, відпочинок, бажання спокійно попрацювати, поспілкуватися з сім’єю або розважитися.

В "Караван" гарно приходити всією сім`єю, із дітьми. Діти тут точно не засумують!

«ТРЦ «Караван» у Харкові – флагман нашої мережі. Висока лояльність харків'ян, стабільний попит серед орендарів, 10 000 000 гостей щороку - все це мотивує нас розвиватися, інвестувати в об'єкт, виправдовувати довіру наших гостей, продовжувати дивувати їх та дарувати нові враження», - зазначає генеральний директор компанії DCH I&RE Ірина Поварчук.

Генеральний директор компанії DCH I&RE Ірина Поварчук

«2 роки тому ми закінчили реконцепт ТРЦ «Караван» у Києві, на черзі – Дніпро. Наша мета - до кінця 2023 року оновити всі об'єкти у відповідності не тільки до нових трендів в архітектурі, дизайні, технологіях, спейс-менеджменті, але й до зміни ​​ролі ТРЦ в житті споживача. Ми віримо, що майбутнє торгової нерухомості буде розвиватися навколо інтересів гостя, його потреб, необхідності в емоційному досвіді та розвагах. Тому прагнемо зробити так, щоб після відвідування наших ТРЦ гості почували себе трішки щасливішими…» - додає пані Ірина.

Довідка
DCH Infrastructure & Real Estate – провідний девелопер торгових центрів в Україні, що керує мережею ТРЦ «Караван» в Києві, Харкові та Дніпрі.
Загальна площа 3-х ТРЦ складає понад 250 тис. кв. м.
Щомісяця заради шопінгу, розваг та спілкування їх відвідує понад 2 млн осіб.
Партнери DCH I&RE – 980+ компаній, що представляють як міжнародних fashion-рітейлерів, так і вітчизняні бізнеси різних рівнів.