Тексти
Кейси

Ритейл повинен бути світлим і святковим!

Соціальні обмеження через пандемію примушують торгово-розважальні центри шукати нові рішення для залучення відвідувачів. Повернути аудиторію допомагають продумані заходи, правильне світло і святковий настрій.


Головна загроза для ритейлу офлайн - електронна комерція, яка з приходом COVID-19 вийшла на якісно новий рівень. Це зручно, швидко і безпечно, але і безлико. Покупець, отримуючи доступність і різноманітність товару, який він може придбати «в один клік», все одно хотів би отримувати від здійснення покупки ще щось - емоцію.

Особливо цінними для сфери послуг стають свята - і національні, і локальні, які викликають бажання долучитися і відчути атмосферу веселощів. Та що там, свято можна - і треба - влаштовувати якнайчастіше, залучаючи гостей до позитивних емоцій і даруючи їм радість.

Як прикрашання торговельних майданчиків покращує позиції бізнесу?
Дослідження довели, що правильне освітлення сприяє збільшенню середнього чека, а святкова ілюмінація підштовхує до імпульсивних покупок.


Святкове оформлення фасаду та прилеглої території
Метелики злітаються на світло, і добре, якщо вони побачать його здалеку. Як думаєте, покупець швидше зайде в ТРЦ з яскравою та стильною ілюмінацією чи обере непримітний магазин без натяку на свято? Виходячи з дому, хочеться потрапити туди, де буяють барви, променить світло, створюється настрій...
Все це важливо підкреслити ще починаючи з екстер’єра та прилеглої до ТЦ території.

Святкове освітлення в інтер'єрі
Холодні яскраві тони тримають людину в тонусі, приглушені теплі тони розслаблюють і дають відчуття безпеки. За допомогою світлових композицій можна впливати на стан, швидкість реакції і настрій покупців. Додайте сюди продуманий дизайн - ви зможете керувати поведінкою відвідувачів і тим самим спонукати їх до потрібних дій в торговельній залі.

Компанія MK ILLUMINATION знає з особистого досвіду, що людям найбільше подобаються складні світлові композиції, які вони не зможуть відтворити в домашніх умовах - цінність подібного дизайнерського рішення підвищується, а лояльність відвідувачів - збільшується.
Якщо у вас магазин, торговий комплекс, розважальний центр - не відмовте в задоволенні створити для себе і своїх гостей святковий настрій!

Довідка

Компанія MK ILLUMINATION - європейський лідер в сфері святкового освітлення та декорування приміщень. Команда співробітників здійснює розробку та впровадження унікальних дизайнів, реалізує різноманітні проекти, такі як прикраса міст, оформлення торгових центрів, святкове оформлення ресторанів і готелів, прикраса будівель і приватних будинків. декоративне освітлення. Святкове оформлення та унікальні світлові рішення стосуються і фасадів, і інтер'єрів, і вуличних інсталяцій.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ОСВІТЛЕННЯ ТА ІЛЮМІНАЦІЇ

Дубай, інсталяція перед торговельним центром на Bay Avenue

Дубай, The Dubai Mall

Дубай, The Dubai Mall

Різдво у Відні

Інсталяція в Бельой, Бельгія

Інсталяція в Мехелені, Бельгія

Шанхай, Китай

Ессен, Німеччина

Вакаяма, Японія