Тексти
Новини

ТВЦ «Метроград» починає реконструкцію Кварталу фонтанів

У київському ТВЦ «Метроград» проведуть реконструкцію Кварталу фонтанів — гілки, що з'єднує під землею вулиці Басейну і Хрещатик. Роботи розпочнуть 1 червня 2020 року.

Нагадаємо, що у 2016 році реконструкцію провели у Новому кварталі, Кварталі послуг і товарів для дому, а в 2019 керуюча команда ТВЦ оновила ресторанну зону і фудкорт.
За словами Ірини Кобзар, генерального директора керуючої компанії ТВЦ «Метроград», реконструкція Кварталу фонтанів триватиме близько трьох місяців та не вплине на роботу інших галерей торгового центру.

Тенант-мікс кварталу також оновлять. Наразі команда ТВЦ проводить переговори з представниками локальних брендів одягу, взуття та аксесуарів.

Площа Кварталу фонтанів — близько 2000 кв.м. Завершити реконструкцію цієї зони планують до 1 вересня 2020 року.

ТВК «Метроград» — це 20 000 кв. м. торгових площ, що займають підземний простір від станції метро Площа Льва Толстого до вулиці Хрещатик. У ТВК «Метроград» представлено 600 магазинів одягу, взуття, аксесуарів, подарунків і сувенірів, товарів для дому та інтер'єру. Загальна площа комплексу — 17 000 кв. м, орендна — 10 500 кв.м. ТВК «Метроград» введений в експлуатацію у 2001 році, ним керує ТОВ «Українська іноваційно-фінансова компанія».