Тексти
Новини

У Retroville відкриється МакДональдз з досвідом майбутнього

Київський ТРЦ Retroville підписав договір з мережею МакДональдз. Ресторан відкриється у новому форматі «з досвідом майбутнього». Розповідаємо, що у ньому буде.

Термінали самообслуговування


image

Термінали самообслуговування у новому ресторані дозволять відвідувачам спокійно та без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його карткою на терміналі чи готівкою на касі, а потім забрати страви у зоні видачі.

Новий принцип роботи касової зони


image

Прилавок буде розділений на дві частини – для замовлення та для отримання страв. Відтак, відвідувачі, які очікують на замовлення, та відвідувачі, які роблять замовлення, не заважатимуть один одному.

Новий принцип роботи кухні «Приготовано для тебе»


Дозволить відвідувачу додати чи забрати інгредієнти в бургерах на свій смак.

Експерт з гостинності


image

Експерт з гостинності — нова позиція в ресторанах МакДональдз. Завдання Експерта з гостинності — бути уважним до відвідувачів, помічати їх потреби та оперативно на них реагувати: допомогти розібратися з новими способами обслуговування в ресторані, допомогти родині у пошуку вільного столика, запропонувати меню шрифтом Брайля незрячому відвідувачу, допомогти іноземцю розібратися в меню, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет.

Нова форма одягу співробітників та дизайн менюВ Україні працює 91 заклад мережі, 35 з них уже в новому форматі «з досвідом майбутного».


Retroville
— сучасний lifestyle-центр у Києві. Розташований на Виноградарі — одному з найбільш густонаселених районів столиці. У пішій доступності від ТРЦ проживає понад 250 тисяч потенційних клієнтів, а з введенням в експлуатацію в 2023 році сусідніх ЖК кількість потенційних відвідувачів зросте більш як на 100 тисяч.

Якірні орендарі Retroville — це гіпермаркет NOVUS (10 640 кв.м), будівельний гіпермаркет Leroy Merlin (4 805 кв.м), кінотеатр Multiplex з технологією ScreenX, ДРЦ Fly Kids (4 640 кв.м) і фітнес-клуб SportLife (4 440 кв.м).