Тексти
Новини

У ТРЦ «Retroville» відкрилася точка видачі ROZETKA: як потрапити, деталі отримання замовлень і оплати

9 червня у ТРЦ «Retroville» за адресою пр. Правди, 47 відкрилась точка видачі ROZETKA. Вона розташована у торговій галереї на першому поверсі ТРЦ поруч із головною площею та входом №6.

Це друга точка видачі ROZETKA на Виноградарі.

Точка видачі формату М площею 215 кв. м складається із зони видачі товарів, примірочних, алкогольного відділу та торговельного простору з вітринами. 

Сплатити замовлення можна будь-яким зручним способом: карткою, готівкою, сертифікатом чи безготівковим платежем. Перед оплатою товар можна оглянути, перевірити чи приміряти.

Товар, розташований на вітринах, можна придбати одразу з полиць.

Стати в електронну чергу для видачі замовлення можна буде за допомогою сервісу чек-ін або дуже швидко з власного смартфона. 

Довідка
У 2020 році ROZETKA відкрила 66 власних точок видачі різних форматів в 24 містах України. Серед них — два нових флагмани в Дніпрі і Харкові.
На сьогодні у ROZETKA - 109 власних точок видачі та офлайн-магазинів, а також 20 франчайзингових точок — і все це в 30 містах України.

ТРЦ Retroville - це перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг ТРЦ Retroville, який розташований в Києві за адресою проспект Правди 47, можна виділити: наявність центральної площі для проведення тематичних івентов на 1 300 м², дві галереї, закільцованих по кругу, унікальний фуд-корт, парковку на 3 245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, фітнес-клуб Sport Life, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Papashon, ресторани і 250 магазинів улюблених брендів.