Тексти
Новини

Нові відкриття у Lavina Mall і Blockbuster Mall: результат роботи брокерів NAI Ukraine

Відділ брокериджу NAI Ukraine повідомляє, що у Lavina Mall і Blockbuster Mall у вересні відкрились 3 нових магазини.


Вітаємо зі швидким відкриттям Ecko Unltd у Lavina Mall!

Ecko Unltd - американський бренд молодіжного одягу і взуття.
Його створення почалося з експерименту з шістьма футболками і банкою фарби у батьківському гаражі. А вже у 1993 році, у часи величезної популярності хіп-хоп стилю серед молодого покоління, яке не знає меж, була заснована компанія Ecko Unltd.
Кожна одиниця одягу не схожа на іншу, а в колекціях бренду ви знайдете оригінальні дизайнерські рішення, вуличну моду та мотиви активних видів спорту.

Повсякденний одяг преміум-класу Marc O'Polo у Blockbuster Mall

Натуральні матеріали, високоякісна обробка і особливі деталі характеризують індивідуальний стиль міжнародного бренду зі скандинавських країн відповідно до філософії його засновників: свобода бути самим собою.
Одяг Marc O'Polo орієнтується на жінок і чоловіків 20-45 років. Щороку компанія випускає по 4 колекції. Основні кольори колекцій - коричневий, синій і білий, а всі одиниці одягу комбінуються між собою.
Свою історію компанія розпочала у 1967 році, а сьогодні по всьому світу розташовано понад 1600 фірмових бутиків Marc O'Polo.

Запрошуємо у новий The North Face у Blockbuster Mall

The North Face - всесвітньо відомий американський бренд одягу, взуття й аксесуарів для активного відпочинку і спорту з більш ніж 50-річною історією. Бренд є світовим лідером сегменту outdoor з точки зору як асортименту, так і обсягу продажів.
The North Face пропонує функціональні речі для досвідчених спортсменів, яким вкрай важливі технології та інновації, а також для любителів відпочинку на природі.
Бренд прагне створювати найкраще екіпірування для людей, що ведуть активний спосіб життя, надихати їх на нові відкриття, маршрути та відстані. The North Face активно підтримує спорт та співпрацює з альпіністами, лижниками, бігунами й іншими спортсменами з усього світу.
В основі розробок бренду - ідеї та запити спортсменів, а найважливішим етапом є тестування технологій в лабораторіях та в екстремальних умовах реальних експедицій.

Також очікуємо на відкриття нових підписантів вересня - збільшений клієнт-простір IQOS, в’язаний одяг NITKA та український бренд CHER’17 у Lavina Mall.

Довідка

NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.

Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.
NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.