Тексти
Новини

ТРЦ «Караван Outlet» оголосив національний мистецький конкурс OPEN ART

ТРЦ «Караван Outlet» розпочинає проєкт «Рік мистецтва в Каравані» та оголошує національний конкурс для художників, що працюють із публічним мистецтвом. 


Ми шукаємо ідеї артпроєктів (скульптур та інсталяцій), щоб встановити три найцікавіших у просторі нашого ТРЦ. Темою робіт стане важливий суспільний запит: етична мода та екологічне мислення. 

Кожен з проєктів оцінить професійне журі, у складі якого авторитетні арткритики, куратори сучасного мистецтва, художники та галеристи: Костянтин Дорошенко, Леся Хоменко, Денис Белькевич, Юлія Волошина, а також генеральний директор DCH Infrastructure & Real Estate, керуючої компанії мережі ТРЦ «Караван» Ірина Поварчук. 


Заявки від художників з усієї України приймаються до 11 вересня 2021 року включно, шорт-ліст буде анонсовано 20 вересня, а вже 24 вересня буде оголошено переможців.

Ідеї, що переможуть, протягом 2021 та 2022 року будуть реалізовані коштом «Караван Outlet» в галереях торговельного-розважального центру, а володар призу глядацьких симпатій отримає цінний подарунок.

«ТРЦ «Караван Outlet» — сучасний суспільний майданчик, який відвідує понад 10 млн людей на рік, а його функціонал виходить за рамки шопінгу та розваг. Ми прагнемо сформувати для відвідувачів середовище, що сприяє відкриттю нового й генерації нестандартних ідей та підтримує диспут на важливі для соціуму теми. Вагомою для нас є також можливість підтримати українських митців, надати простір для втілення їх ідей, презентувати широкому загалу», — зазначає Ірина Поварчук, генеральна директорка DCH Infrastructure & Real Estate.

Конкурс організовано у співпраці з Port.agency — агенцією культурного менеджменту, яка працює на межі взаємодії бізнесу та мистецтва. 

Подати заявку на участь та дізнатися більше про конкурс можна на сайті: http://openart-karavan.com


Довідка

ТРЦ «Караван Outlet»
— сучасний, найбільший в Україні та Києві аутлет-центр з яскравим впізнаваним стилем. Це поєднання раціонального шопінгу європейського рівня та розваг для всієї родини. ТРЦ «Караван Outlet» входить до мережі ТРЦ «Караван», з торговельними майданчиками в містах-мільйонниках: Києві, Харкові та Дніпрі.
Адреса: Київ, вул. Лугова, 12.