Тексти
Новини

Чергова нагорода ТРЦ FORUM LVIV на RAU Awards 2021

Multi Corporation, одна з найбільших компаній з управління комерційними активами в Європі, повідомляє, що ТРЦ FORUM LVIV став переможцем в категорії «Кращий середній торговий центр України в містах-мільйонниках» на церемонії RAU Awards 2021, що організовується Асоціацією ритейлерів України.


Переможців визначили відкритим голосуванням та голосуванням Експертної ради RAU Awards, яка складалась із представників провідних компаній сфер ритейлу і девелопменту, керівників консалтингових компаній, а також авторитетних експертів ринку ритейлу.

«Ми пишаємося тим, що наш ТРЦ вкотре отримав визнання учасниками ринку, та вдячні нашим орендарям, партнерам і клієнтам», - зазначає Марина Нестеренко, директор ТРЦ FORUM LVIV.

Від Асоціації ритейлерів для FORUM LVIV це - шоста нагорода, яку ТРЦ отримує щороку поспіль, починаючи від запуску RAU Awards в 2017 році.
Окрім того, в 2017 році FORUM LVIV відзначили за Кращий маркетинг ТРЦ.
А загалом - це вже 18-а відзнака з моменту відкриття ТРЦ в 2015 році.

Довідка. ТРЦ FORUM LVIV
ТРЦ FORUM LVIV розробила та володіє компанія Multi Ukraine разом із двома українськими партнерами у сфері нерухомості, а саме групою компаній «Будхаус» та компанією «Галерея Центр». ТРЦ FORUM LVIV загальною площею 69 000 м2 включає магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. FORUM LVIV є важливим місцем зустрічі та fashion локацією у місті Львові. Портфель операторів торгового центру становить унікальний мікс провідних національних і міжнародних брендів.