Тексти
Новини

У парку розваг Neopolis презентували програму безбарʼєрності

До Дня захисту дітей в парку розваг Neopolis у ТРЦ Respublika Park презентували програму безбар’єрності. Презентація відбулася під час заходу Mama Special 2024, присвяченого матерям, які виховують дітей з інвалідністю.
«Цього року у нашому просторі ми продовжили реалізацію програми безбар’єрності. Перша технічна частина програми була імплементована у Neopolis ще на етапі будівництва та запуску парку. Наприклад, принцип безбар’єрності ми враховували під час вибору атракціонів, що дозволяє сьогодні відвідувати їх більшій кількості людей. Тепер ми рухаємося далі: продовжуємо адаптувати простір Neopolis та надавати рекомендації щодо користування атракціонами для дітей з різними потребами та їх батьків, а також навчаємо відповідним компетенціям персонал парку», – розповіла Аліна Білошкурська, генеральна директорка розважального центру Neopolis.
Раніше команда парку розваг пройшла тренінг з безбар’єрності. Під час навчання співробітники отримали знання та навички ефективної взаємодії з відвідувачами, які мають різні функціональні можливості, обмеження чи особливі потреби.
«Головне завдання програми безбар’єрності – запропонувати безпечне дозвілля та адаптувати місце, де сім’ї можуть проводити час разом, отримуючи позитивні емоції та враження», – коментують у Neopolis.
До Дня захисту дітей Благодійний фонд «Мрію жити» провів у Neopolis захід Mama Special 2024, під час якого була організована окрема розважальна програма з аніматорами, іграми та майстер-класами. Соціальна ініціатива Mama Special була започаткована у 2021 році і спрямована на підтримку матерів, які виховують дітей з інвалідністю.
Благодійний фонд «Мрію жити», заснований у 2014 році, є некомерційною організацією, яка займається наданням допомоги дітям з інвалідністю, зокрема з ДЦП.
Довідка

Таблеточки – найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку. За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 7 500 сімей. Щомісячно під опікою фонду перебувають 500 дітей, які лікуються в Україні та за кордоном.

Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв.м. Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює у сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.

Neopolis – розважальний центр площею 11 000 кв.м, де розташовані понад 30 атракціонів, з найбільшою критою американською гіркою і найкращим в Україні вибором атракціонів віртуальної реальності.