Тексти
Новини

«Чисто аж до хрусту»! Професійний facility оператор «Інвайт» оновив своє обличчя

Наприкінці листопада клінінгова компанія InWhite Solutions влаштувала гостинний бранч, на якому презентувала для учасників ринку, представників ТРЦ, ритейлу та суміжних компаній свій оновлений імідж.


Компанія позбулася зайвого у назві і стала називатися ІНВАЙТ (INWHITE), отримала новий логотип та гасло: «Отримай краще – будь кращим»! (Get better - be better!).

Одна з кращих та найбільш інноваційних і динамічних компаній у своєму сегменті, «Інвайт» змінилася не лише зовні, але й сутнісно. Змінився сам підхід, поглибились процеси, трансформувалась суть. Мова не просто про оновлення, а й про переосмислення себе та цінностей якісного сервісу, який компанія транслює своїм клієнтам.

Чисто аж до хрусту – саме цей основний сенс, який працівники компанії вкладають у свою роботу, став магістральним меседжем корпоративного оновлення.

Як сказала під час презентації директор «Інвайт» Тетяна Давидович,
«Чисто аж до хрусту» – це не тільки про чисту підлогу, це зручність та комфорт перебування на об’єктах наших замовників, це краса внутрішнього та зовнішнього озеленення, це безперебійно працюючі інженерні системи, це комплекс професійних рішень, що допомагають замовникам ефективно управляти питаннями експлуатації об’єктів».

Директор компанії «Інвайт» Тетяна Давидович

Новий логотип INWHITE є влучною аналогією з білосніжними кристалами льоду або сніжинками, що транслюють ідею чистоти і свіжості, відображаючи основні цінності компанії.

INWHITE - це незмінна якість сервісу, турбота про кожного клієнта, прагнення нести ідею бездоганної чистоти навколишнього простору.
INWHITE - get better - be better!

«Ми не могли не консолідувати 15-річний досвід роботи - адже таким чином ми переосмислили самих себе. Паралельно у нас відбувалися кампанії зі змін – операційних, структурних, діджитал. Ми просто не могли не змінитися сьогодні!» наголосила Тетяна Давидович, директор компанії «Інвайт».

Довідка
«ІНВАЙТ» – сервісна компанія з надання комплесних послуг facility management – цього року відзначила своє 15-річчя.

«ІНВАЙТ» сьогодні - це:
• Багаторічний досвід успішної роботи
• Більше 1,5 млн кв.м. на щоденному обслуговуванні
• Обслуговуються об'єкти в 110 містах та 22 регіонах України
• Ціла армія професійних співробітників
• Понад 5500 клієнтів
• Більше 500 одиниць техніки