Тексти
Новини

Нова пішохідна зона в Дніпрі: незабаром відкриття

Катеринославський бульвар II (місто Дніпро) засяяв першими вогнями: залишилося зовсім небагато часу до закінчення робіт над проєктом, який реалізує компанія Alef Estate.
Наразі вже все готово до запуску штучного струмка - замінені підземні комунікації і прокладені системи водовідведення.
Виконано гранітне покриття, а також встановлена ​​головна домінанта бульвару і його символ - скульптура «Атлант» від ZiguraArt. Днями світлотехнічна компанія Expolight завершила монтаж системи підсвічування бульвару, який увечері перетворюється на диво ілюмінації, зі всіяним зорями небом. Статуя також буде підсвічуватися, на даний момент фахівці завершують налаштування вогнів.

Попереду – встановлення питного фонтанчика, монтаж лавок, висадка дерев, завершення мощення бруківки.
Очікуване відкриття Катеринославського бульвару II планується на кінець жовтня - і, нарешті, жителі й гості Дніпра зможуть вповні насолодитися прогулянками новою міською зоною відпочинку.

Довідка

За 18 років існування на ринку компанія Alef Estate (місто Дніпро) реалізувала близько 400 000 кв.м. торгової, житлової та офісної нерухомості.
Об’єкти Alef Estate не є шаблонними, кожен з них має власний архітектурний вигляд і функціональне призначення. На даний момент можна стверджувати, що елітна нерухомість Дніпра знайшла своє втілення і реалізацію саме в об’єктах Alef Estate. І, безумовно, всі проєкти компанії мають на меті прикрасити місто.