Тексти
Новини

ТРЦ Lavina Mall — «Вибір Країни» 2020

ТРЦ Lavina Mall отримав національну премію «Вибір Країни», яка щороку відзначає найкращі компанії України.


Вибір переможців здійснює експертна комісія за авторською методикою URSA-50. За допомогою математичної формули вона аналізує та сегментує усі бізнеси країни. 
Колектив Lavina Mall вдячний за високу оцінку діяльності торгово-розважального центру — це відмінний стимул не зупинятися у своєму розвитку. А отже, відвідувачів Lavina Mall чекає найвищий рівень комфорту: нові бренди та захопливі культурні заходи, беззаперечна безпека та якісний зворотний зв’язок.

Довідка

Цього року Lavina Mall - сучасний, великий, унікальний мегамолл України - святкує своє п’ятиріччя. За цей час ТРЦ неодноразово підтверджував свої лідерські позиції на ритейл-ринку України. На 127 000 кв. м торгової площі розмістилися Galaxy Park (80 000 кв. м: 20 атракціонів і понад 200 ігрових автоматів), кінотеатр Multiplex (13 залів, зокрема, перший у країні зал віртуальної реальності), понад 600 магазинів. Деякі бренди, серед них — H&M, відкрили свої перші в Україні бутики саме в Lavina Mall. Пункт видачі замовлень IKEA у ТРЦ займає 636 кв. м. У стінах Lavina Mall регулярно відбуваються концерти, майстер-класи, зустрічі із зірками. У торгово-розважальному центрі вперше в історії України виступив симфонічний оркестр. Lavina Mall і в 2021 році залишається найбільшим ТРЦ країни з унікальним переліком брендів і неповторним форматом роботи, який поєднує ентертейнмент і шопінг.