Тексти
Новини

У ТРК «Проспект» встановлено рекорд України


У торговельно-розважальному комплексі «Проспект» зареєстровано рекорд України у категорії «Мистецтво, масові заходи» – український орнамент, виплетений із найбільшої кількості ниток, загальною довжиною понад 1 850 метрів із залученням найбільшої кількості непрофесійних майстрів, створений за ініціативи бренду.

Представник Книги Рекордів України вручив 3 вересня 2022р. директорці ТРК Ганні Погрібній Диплом, який підтверджує факт реєстрації досягнення як рекорду України і виступає свідченням загального визнання.

«Дякую кожному співавтору, який долучився до унікального проєкту «Орнаменти бажань». ТРК «Проспект» - це передусім соціальний простір турботи про себе та близьких. Тому і цінно, що наші гості приєднались до орнаменту, який означає осмисленість єднання, що сьогодні надважливе. Ми впевнені, що у душі кожного українця відгукується символізм цього проєкту. Нитки, які ми разом вплітали, відображають наш біль та бажання перемоги, що поєднуються в орнаменті наших сердець – вишиванці», - поділилась директорка ТРК «Проспект», Ганна Погрібна.Вишиванка - це не лише елемент українського народного вбрання, а і складова нашого культурного надбання. Орнамент на вишиванці має великий символізм й історичне значення, тож ідея проєкту полягала у тому, щоб разом з відвідувачами створити величезне панно з хенд-мейд орнаментом і заплести в унікальні узори мрії та найзаповітніші бажання. Орнамент є закодованим візерунком, що служить оберегом і має велику силу.
Зафіксовані результати: виплетений на великому полотні український орнамент, для створення якого було використано понад 1 850 метрів нитки, а також залучено 386 співавторів.


Місце фіксації рекорду: ТРК «Проспект», м. Київ, Україна.
Дата: 3 вересня 2022 року.

«Традиційно вишиванки створювалися руками справжніх майстринь, які намагалися кожну сорочку зробити унікальною та неповторною. Надихнувшись красою і символізмом українських орнаментів, ми розпочали суспільну ініціативу, де панно створюється руками відвідувачів торговельно-розважального центру, а в основі механіки проєкту - інтерактивна складова взаємодії між ТРК «Проспект» та учасниками, які долучились до процесу. Протягом трьох вікендів, створюючи унікальний орнамент, гості торговельно-розважального центру заплітали у нього свої бажання, головне з яких - Перемога України. Вітаю всіх, хто долучився до проєкту ТРК «Проспект», з нашим спільним рекордом! Ми віримо, що наше єднання і величезна сила щирих бажань, наближають нашу Перемогу!», - прокоментувала ініціативу Інна Морозова, CMO Arricano.