Тексти
Новини

English Home в ТРЦ Retroville

Завершено оформлення угоди з відкриття магазину English Home в ТРЦ Retroville.English Home є провідним виробником домашнього текстилю в Туреччині. Компанія використовує передові технології, а також натуральні та якісні матеріали, які не завдають шкоди навколишньому середовищу і абсолютно безпечні для здоров'я людини. Виробник пропонує широкий асортимент продукції, яку об'єднує бездоганна якість та стиль.


У грудні 2020 English Home відкриє свій 33-й магазин в Україні. Він матиме площу 190 кв. м і розташується в центральній галереї на першому поверсі ТРЦ Retroville.

Довідка
ТРЦ Retroville - перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг ТРЦ Retroville: наявність центральної площі для проведення тематичних івентів на 1 300 кв. м, дві галереї, закільцьовані по колу, парковка на 3 245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, фітнес-клуб Sport Life, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр, ресторани і 250 магазинів улюблених брендів.