Тексти
Новини

«Леруа Мерлен Україна» відкриває перший гіпермаркет у ТРЦ

«Леруа Мерлен Україна», єдиний європейський гравець DIY-сегменту в Україні, тестує новий формат. 29 травня відкриється перший гіпермаркет всередині київського ТРЦ «Retroville» (за адресою проспект Правди, 47). Це буде формат магазинів середньої площі з оновленою візуальною концепцію у навігації й мерчандайзингу. Підготовка до відкриття тривала близько пів року, кількість створених робочих місць — 76.

Магазин у ТРЦ Retroville буде меншим за попередні торгові об’єкти мережі, його площа — 4 805 кв. м. У компанії відзначають: викладку продукції ущільнять, проте без втрати ефективності й представленості стратегічних товарних груп. Асортимент складе 25 000 найменувань у 14 торгових відділах. Розширений список з 50 000 товарів уже доступний на сайті ритейлера. У новому магазині стане зручніше купити підлогові покриття: у зоні вибору будуть представлені всі доступні на місці варіанти, а решут можна буде доставити впродовж 2-х днів з інших гіпермаркетів. Такий самий підхід застосовуватиметься у відділах кухонь і зберігання. Візуальне оформлення магазину стане контрастним.


«Більш ніж 30 років ми працюємо в DIY-сегменті, 10 років конкуруємо на ринку товарів для дому, кухні та саду, 3 роки тому почали боротися з божевільною ціновою політикою конкурентів. Сьогодні ми адаптуємо бізнес до сучасних реалій і зміщуємо акценти роботи на digital-розвиток, омніканальну систему продажів і зручну доставку. Ми орієнтовані на те, щоб кожен наш клієнт зміг купити товар в один клік і забрати його біля дому або за допомогою наших партнерів «Нова Пошта» та «Розетка» (навіть якщо замовник знаходиться в місті, де немає фізичного магазину «Леруа Мерлен»). Ми стаємо ще більш цифровими, ще більш доступними для клієнтів», — стверджує Седрік Броссе, генеральний директор «Леруа Мерлен Україна».

У магазині діятиме 12 кас: 6 звичайних і 6 для самообслуговування. З’являться також додаткові сервіси: пункти видачі онлайн-замовлень, доставка товарів, окремі точки для обслуговування професійних будівельників та учасників програми лояльності. Клієнти магазину зможуть користуватись паркінгом ТРЦ Retroville на 3 200 місць.

За час карантину в «Леруа Мерлен» суттєво зросли інтернет-продажі, тому компанія планує активніше розвивати онлайн-напрям і швидше доставляти товари. Цей процес передбачає нові інструменти взаємодії з постачальниками й перегляд поточних логістичних процесів, що допоможе клієнтам замовляти товари незалежно від того, чи є в їхньому місті фізичний магазин.

Читайте також: Retroville стане першим ТРЦ в Україні, де аналізуватимуть поведінку покупців через WiFi-систему

Новий магазин «Леруа Мерлен Україна» буде працювати з дотриманням усіх санітарних вимог і рекомендацій Кабінету Міністрів України. Для співробітників — щоденний температурний скринінг, використання масок і рукавичок, дотримання дистанції. Для відвідувачів — масковий режим, обмеження за кількістю людей на квадратний метр, місця для обробки рук антисептиками, наявність інформаційних матеріалів, тимчасове маркування для перебування у черзі тощо.


На українському ринку ритейлер представлений 5 гіпермаркетами — 4 з яких розміщені в столиці за адресами: вул. Полярна, 17А (площа 11 500 кв. м), пр. Броварський, 3В (площa 17 000 кв. м), вул. Саперно-Слобідська, 26 (площа 12 500 кв. м), Кільцева дорога, 12 (площа 8 200 кв. м). Ще один гіпермаркет розташований в Одесі за адресою Південна дорога, 1 (площа 13 000 кв. м) — перший регіональний об'єкт мережі.

«Нова адреса низьких цін!» — головний слоган «Леруа Мерлен» у ТРЦ Retroville. У компанії наголошують: ціни в усіх магазинах мережі в Україні нижчі за ринкові в середньому на 5–10%. Вигідні пропозиції стали можливими завдяки величезним обсягами продажів у всьому світі, налагодженій роботі з великою базою перевірених постачальників і розвитку 15 власних торгових марок (ВТМ).



«Леруа Мерлен Україна» — мережа гіпермаркетів, що спеціалізується на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла, входить до складу «Леруа Мерлен», Франція. Перший гіпермаркет в Україні компанія відкрила 18 листопада 2010 року в Києві.

Retroville — сучасний lifestyle-центр у Києві. Розташований на Виноградарі — одному з найбільш густонаселених районів столиці. У пішій доступності від ТРЦ проживає понад 250 тисяч потенційних клієнтів, а з введенням в експлуатацію в 2023 році сусідніх ЖК кількість потенційних відвідувачів зросте ще більш як на 100 тисяч. Якірні орендарі Retroville — це гіпермаркет NOVUS (10 640 кв.м), будівельний гіпермаркет Leroy Merlin (4 805 кв.м), кінотеатр Multiplex з технологією ScreenX, ДРЦ Fly Kids (4 640 кв.м), фітнес-клуб SportLife (4 440 кв.м).