Тексти
Новини

Riviera-маркетинг поза карантином: онлайн-магазин Riviera на Prom.ua та підготовка до виходу з карантину

У відповідь на карантинні обмеження для шопінг-центрів команда одеського ТРЦ Riviera запустила онлайн-магазин на Prom.ua, збільшила кількість поштових операторів серед орендарів та оновила контент-план для соцмереж. Про зміни розповів Ян Шкуро, старший консультант з маркетингу Riviera.


Команда Riviera відповідає на запит суспільства і робить з ТРЦ логістичний центр для доставки товарів з інтернет-магазинів. Відкриються два нових поштових відділення — Meest Express і Justin.ua, з обома ТРЦ на фінальній стадії підписання договорів.

На Prom.ua створюється фільтр Riviera shopping city. Це буде умовний «digital mall» і перша колаборація класичного шопінг-центру з онлайн-маркетплейсом в Україні. «Digital mall» — не тільки реакція на сьогоднішню ситуацію, але і додатковий канал продажів для орендарів. Під час карантину він дозволить оперативно обслуговувати клієнтів ТРЦ із primary area, а в майбутньому допоможе ритейлерам, які не мали онлайн-каналу, продавати збільшуючи клієнтську географію.

Понад 20 орендарів Riviera вже зареєструвались і наповнюють свої сторінки на Prom.ua, зокрема це ритейлери Skripka, Gepur, JuSi, Party shop, Срібла, БЕЛСТА, Polo marine, MILANGE, Lee Wrangler, Калорія, USUPSO, Модна кішка, PERFUMS BAR, Puma, Vchehle та інші.

Як працюватиме онлайн-магазин?

Товари бренду потрапляють у загальний каталог Prom.ua та мобільну версію, а також у категорії розділу Riviera shopping city. На головній Prom.ua для одеського регіону буде рекламний банер «Купуй онлайн в Riviera shopping city». Для внутрішньої реклами в рейтингах маркетплейсу використовується маркетинг двигун ProSale. Бюджет рекламної кампанії залежатиме від категорії, у якій товар розміщено, і бажаного обсягу продажів. Обслуговувати онлайн-магазин зможе співробітник фізичного магазину або центрального офісу компанії, але головна ідея полягає у покритті primary area, щоб забезпечити роботою працівників магазинів у ТРЦ Riviera. Ритейлерам, які приєдналися до ініціативи, 7 травня у Prom.ua провели навчальний вебінар «З офлайну в онлайн: як отримати максимум із каталогу Prom.ua».

Рекламуючи онлайн-магазини орендарів через власні канали, ми будемо стимулювати продажі у конкретних фізичних магазинах, які знаходяться в Riviera. Зараз рекламна підтримка для ритейлерів безкоштовна, але в майбутньому плануємо монетизувати проект. Ми також вважаємо, що онлайн-магазин допомагатиме формувати лояльність споживачів до бренду ТРЦ Riviera.

Читайте також: Київський ТРЦ і БЦ Retroville анонсував дату відкриття

Під час карантину офлайн рекламні носії були орієнтовані на підтримку «працюючих» орендарів, щоб утримати відвідуваність і стимулювати продажі. Нові реалії на ринку стимулювали ТРЦ відредагувати контент-план. Зараз онлайн-комунікація Riviera побудована на таких меседжах: безпека у ТРЦ і магазинах, які працюють; інформація про товари, на які є попит, і про орендарів, які їх пропонують; розважальний і корисний контент ритейлерів та партнерів, наприклад, добірка веб-камер по всьому світу від Tui, добірка освітніх онлайн-платформ від Comfy чи огляд нового iPhone від Алло. Також ми публікували добірки про дистанційну роботу: вакансії від Work.ua, статті від McToday, добірки арт-об'єктів, представлених в Одесі, фотографії з коптера набережної с.Фонтанка (набережна у 800 метрах від ТРЦ Riviera), селища Котовського (primary area) і нічної Riviera.

Із нового — колаборації з Megogo і DivanTv, де були промо-коди на безкоштовний перегляд фільмів і серіалів на цих сервісах. А також презентація запуску спортивної онлайн-платформи проєкту JuniorzUA від Олександра Педана. Публікуємо поради щодо зміцнення імунітету і дотримання правил гігієни, а наші партнери з Амбулаторії сімейного лікаря проводять безкоштовні консультації у Viber.

У зв'язку з закриттям кордонів, чекаємо на хороший туристичний сезон у 2020 році. PR-стратегію готуємо із залучення людей з усієї України, бо ТРЦ є якорем для нового курорту з пляжами та ресторанами, навколо об'єкта кілька житлових комплексів, які вже частково заселені та продовжують здавати в експлуатацію нові черги.

Уже сформована digital стратегія для залученню клієнтів в ТРЦ і магазини. Плануємо пряму і нативну рекламу брендів, представлених у Riviera, через роботу з великими місцевими пабліками і блогерами в соціальних мережах; огляди нових колекцій і розпродажів у ЗМІ. Окрему увагу приділимо таргетованій і контекстній рекламі, яка дозволить збирати теплі ліди. За відгуками ми бачимо як «наші люди» сумують за атмосферою і магазинами Riviera. Для багатьох Riviera — це гарний настрій. Ми плануємо створювати атмосферу подорожей, щоб люди заповнили свою потребу в позитивних емоціях шопінгу і нових вражень.

Читайте також:  На місці ТК «Кубометр» у Дніпрі стартувало будівництво ТДК «Перехрестя»