Тексти
Новини

Київський ТРЦ і БЦ Retroville анонсував дату відкриття

ТРЦ і БЦ Retroville відкриється 29 травня. Першими запрацюють ритейлери, робота яких не підпадає під карантинні обмеження. А саме: гіпермаркет Novus, Leroy Merlin, Eldorado, Аптека Доброго Дня, Космо, Kyivstar, Vodafone, Roshen. Усі ці магазини розташовані на першому поверсі ТРЦ. Серед операторів, які завершують ремонтні роботи, — Lifecell, Franke, Tabakerka, Master Zoo, Toscana wine bar, Litra, Novodom та інші.

Відкриття ТРЦ і БЦ Retroville пройде з урахуванням карантинних норм безпеки: на вході в ТРЦ відвідувачам вимірюватимуть температуру та контролюватимуть наявність захисних масок; працівники ТРЦ та магазинів будуть забезпечені рукавичками, масками та санітайзерами, дезінфектори та докладні інструкції про запобіжні заходи розмістять у санітарних вузлах та у ключових зонах ТРЦ і магазинів; посилять санітарний та клінінговий сервіс із використанням дезінфекційних засобів; контролюватимуть дотримання безпечної дистанції всередині ТРЦ.

Нагадаємо, у квітні ТРЦ і БЦ Retroville отримав реєстрацію права власності, а також сертифікат про готовність до експлуатації.

Станом на початок травня ТРЦ Retroville заповнений брендами на 86%, а 68% орендарів проводять адаптаційні роботи. Серед якірних операторів ТРЦ — гіпермаркет Novus (10 640 кв. м), будівельний гіпермаркет Leroy Merlin (4805 кв. м), перший у Києві кінотеатр Multiplex з новою технологією ScreenX, дитячий розважальний центр Fly Kids (4640 кв. м), фітнес-клуб Sport Life (4436 кв. м) з басейнами і джакузі, найбільший у місті фудкорт на 725 місць, де будуть представлені 16 операторів, зокрема McDonald’s, KFC, Salateira, та близько 8 окремих ресторанів.
Читайте також:

Retroville стане першим ТРЦ в Україні, де аналізуватимуть поведінку покупців через WiFi-систему

Посол Польщі позитивно оцінив хід будівництва ТРЦ Retroville, який був профінансований польським держбанком