Тексти
Новини

ТРК Arricano у Запоріжжі та Кривому Розі відновили повноцінну роботу

У компанії Arricano повідомили, що місцева влада у Запоріжжі та Кривому Розі зняла тимчасові обмеження у доступі відвідувачів до торгово-розважальних комплексів. Із сьогоднішнього дня ТРК City Mall і ТРК «Солнечная Галерея» відновлюють роботу. Обмеженими у своїй діяльності, за рішенням влади, залишаються фудкорти та центри розваг.

В Arricano наголошують: ТРК City Mall і ТРК «Солнечная Галерея» зустрічати відвідувачів готові. Упродовж карантину там проводять заходи дезінфікування спеціальними засобами, ретельно вентилюють приміщення, дезінфікуючі засоби додають в усі розчини для проведення вологих прибирань.

До відкриття у компанії розробили спеціальну інформаційну кампанію — «Велкам шопінгувати», «Велкам обирати» та «Велкам приміряти». У комунікаційному гаслі підкреслюють головні переваги шопінгу у ТРК — про тактильність відчуттів, свободу вибору під час покупок. А до того Вардуї Батракова та Марина Баранова, директорки ТРК City Mall та ТРК «Солнечная Галерея», на медійних ресурсах ТРК розповіли про всі заходи безпеки та дезінфекції.

Інші ТРЦ Arricano відкриті лише частково, працюють лише продуктові гіпермаркети, аптеки та інші магазини тих категорій товарів, які за законодавством, мають дозвіл працювати.

Arricano — провідний девелопер торговельних центрів в Україні із європейськими інвестиціями. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та управляє п’ятьма збудованими торговельними центрами та володіє часткою 49,9% акцій торговельного комплексу Sky Mall, а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проектування.

Читайте також:

Київський ТРЦ і БЦ Retroville анонсував дату відкриття

Riviera-маркетинг поза карантином: онлайн-магазин Riviera на Prom.ua та підготовка до виходу з карантину